Aktuálně

Využijte možnost rychlého vyšetření Vašeho kožního problému z pohodlí domova!

V případě urgentního problému Vás můžeme přednostně objednat do naší ordinace.

On-line konzultace Almiaderm / 30.8.2021

Jsme velmi rádi, že čím dál častěji využíváte i naše vzdálené kožní konzultace. Mají totiž mnoho výhod. Můžete se bez nutnosti čekání v ordinaci z pohodlí domova, z práce nebo i ze zahraničí dozvědět více o kožním problému, který Vás trápí, získat doporučení k léčbě a v případě potřeby, po zaregistrování on-line do naší ordinace, i elektronický recept. Vzdálenými dermatologickými konzultacemi se zabýváme již několik let. V mnoha studiích úspěšnost těchto vyšetření pouze z kvalitní fotodokumentace představuje 80-90%.

NOVĚ!

Názor atestovaného dermatologa na Váš kožní problém získáte již do 24 hod a cena konzultace již od 350 Kč za konzultaci!

Co proto musíte udělat?

  1. vstoupit do naší sekce On-line konzultace
  2. vložit co nejkvalitnější fotografie Vašeho kožního problému
  3. vyplnit krátký dotazník
  4. zaplatit on-line

Almiaderm a Retro Film pomáhají – projekt „Pozitivní stáří! / 28.10.2020

Nadační projekt Cesty bez hranic kliniky Almiaderm ve spolupráci s produkční agenturou Retro Film od 28.10.2020 zahajuje charitativní kampaň „Pozitivní stáří“ na podporu seniorů v době pandemie Covid 19. Cílem této kampaně je podpořit v současnosti nejvíce ohroženou skupinu naší populace. Kromě finanční sbírky na praktické potřeby vybraných domovů seniorů si kampaň klade za cíl zejména psychicky podpořit a pozitivně naladit naše seniory prostřednictvím krásných filmových dokumentů, knihy a audioknihy o stoletých Čechoslovácích z projektu „Narozeni 1918“. Více informací o kampani naleznete na webových stránkách www.pozitivnistari.cz. Děkujeme za Vaši případnou podporu projektu, velmi si toho vážíme..

Lucia Mansfeldová a Pavel Chalupa – autoři projektu

Scroll to Top